TOYOTA

Sukūrėme MOTOTOJA - TOYOTA atstovybei funkcionalią svetainę, kurioje interaktyviai pasirenkama automobilio komplektacija, spalvos, greita ir patogu rasti aprašymus bei naujienas, atlikti registraciją. Įdiegėme itin išsamią, patogią ir darbuotojų laiką optimizuojančią turinio valdymo sistemą, padedančią suvaldyti didelius informacijos ir reklamos srautus.

Scroll

TOYOTA YARIS HYBRID BUS JŪSŲ PER 3 DIENAS

PRODUCTS

Svarbus akcentas kuriant svetainę - informatyviai parodyti lankytojams visą atstovybės siūlomą automobilių gamą. Sąraše išlaikomas realus modelių mastelis, pradinė kaina, parodomi nauji modeliai bei išskirtiniai pasiūlymai.

FUNCTIONALITY

Lankytojams viena aktualiausių vietų - aiškus ir išsamus automobilio komplektacijos pasirinkimas. Galimi įvairūs deriniai kiekvienam modeliui. Naudojant kėbulo spalvinimo funkciją, galima pamatyti konkrečios spalvos pritaikymą bet kuriam TOYOTA modeliui. Realistiška!

WEB BRANDING

COLOURS & TYPOGRAPHY

Turėdami griežtas prekės ženklo stiliaus ir naudojimo taisykles, laviravome spalvomis, šriftais bei grafiniais deriniais sukurdami profesionalų ir atpažįstamą TOYOTA įvaizdį.

 • DARK GREY
  #282830
 • RED CORAL
  #ED1B2F
 • CHAMBRAY GREY
  #929295
 • LIGHT GREY
  #EFF0F0
HEADLINES HUNTER

TOYOTA YARIS HYBRID JAU ČIA

BODY ROBOTO

Naujajame Yaris puikiai dera progresyvi hibridinė technologija ir pajudėjimo akimirksniu funkcija, puikiai tinkanti miestui ir kelionėms plentu.

GALLERY

Puslapyje gausu vizualinės foto ir video medžiagos, kuri pateikiama įvairiais formatais. Daug dėmesio skiriame sklandžiam galerijų veikimui, adaptyvumui ir estetiniam vizualumui. Visa tai lengva ir patogu administruoti turinio valdymo sistemoje.

ICONS

Profesionalus minimalistinis iliustracijų-ikonų stilius padeda greičiau perskaityti pateiktą informaciją ir vizualiai suprasti turinį ar mygtuko paskirtį, net neskaitant aprašymų.

VEIKIME VISKĄ. NES NULIS – TIK PRADŽIA TOYOTA. NUO NULINĖS EMISIJOS LINK GERESNIO PASAULIO.

Mes nesiekiame tik nulinės emisijos. Tai – tiesiog vienas iš žingsnių elektrifikacijos kelionėje, kurią pradėjome 1997 metais, pristatę hibridinius automobilius ir tęsiame su įkraunamaisiais hibridais. Mes pagaminome vandeniliu varomus automobilius. Pasiūlėme vandenilio galią autobusams, sunkvežimiams ir netgi laivams, kurie nuo šiol į aplinką išleidžia tik vandenį. Nuo mažos emisijos iki nulinių apribojimų, nuo didesnio mobilumo iki geresnės visuomenės. Kam sustoti ties nuliu, jei galima eiti pirmyn?

WEB

Po vienu stogu telpa skirtingų segmentų produktai, nuo ekonomiškų miesto mažylių iki inovatyvių nulinės emisijos flagmanų, taip pat erdvės skirta ir komerciniam transportui, aksesuarams ir serviso paslaugos. Lankytojo portretas platus, tad svetainė spinduliuoja pasitikėjimą ir profesionalumą, ja patogu ir intuityvu naudotis skirtinguose įrenginiuose.

OTHER WORKS

LET’S START?

Your name
Phone
Project description *