Ažuolyno namai

Ąžuolyno namai – mums ypatinga ir iki smulkmenų išgyventas NT projektas. Ne tik sukūrėme inovatyvią reprezentacinę svetainę, tačiau rūpinomės ir vizualine bei komunikacine dalimi. Siekdami harmoningo dizaino nupiešėme unikalių ikonų paketą, įsijautę į projekto dvasią parašėme tekstus, pasirūpinome interjero bei eksterjero vizualizacijomos, stilizuotais butų planais, kėlėme į orą dronus, filmavome, montavome ir fotografavome, galiausiai – sumodeliuoti animuotų vizualizacijų video leidžia pajausti Ąžuolyno namų atmosferą ir ten tvyrančią ramybę.

Scroll
APSILANKYTI SVETAINĖJE
02

logo & ikonos

Kuriant logotipą pagrindinis atramos taškas buvo skandinaviška dizaino ir gyvenimo kultūra, kuri projekte prisilietusi ne tik prie architektūros, tačiau įsišaknijusi daug giliau – tai požiūris į kasdienybę. Pagal logotipo stilistiką sukurtas light ikonų rinkinys.

100 m. VYTAUTO
PARKAS
200 m. PLAUKIMO
BASEINAS (LSU)
200 m. STUDENTŲ
MIESTELIS (LSU)
300 m. TENISO
KORTAI
400 m. SPORTO
HALĖ
500 m. LAISVĖS
ALĖJA
600 m. ĄŽUOLYNO
PARKAS
700 m. ZOOLOGIJOS
SODAS
750 m. PREKYBOS
CENTRAS
web
03

web
svetainė

Svetainės tikslas – perteikti projekto privalumus bei gyvenimo komfortą „Ąžuolyno namuose“. Kadangi projektas sudarytas iš 6 namų, parinktas interaktyvus butų paieškos variantas tiesiogiai vizualizacijoje – tai sutrumpina vartotojo kelią iki konkretaus buto. Dizainą pagyvina animuoti elementai.

A ENERGINė KLASĖ
židiniai namuose
IŠSKIRTINĖ FASADŲ APDAILA
Mobile
04

mobiliems
draugiška

Svetainės pritaikymas mobiliesiems įrenginiams jau tapo nediskutuotinu. Palikome daug vizualaus turinio ir išlaikėme patogų butų pasirinkimą.

MORE...
05

ir dar daugiau...

Projektą įvilkome į gražų rūbą ir paleidome užkariauti širdžių. Daug darbo įdėjome į reprezentacinės medžiagos kūrimą: sukurtas prabangus projektą pristatantis leidinys, stilizuota projekto statybas juosusi tvora, sukurti lauko reklamos video klipukai, tentai, dešimtys reklaminių banerių ir t.t..

KITI MŪSŲ DARBAI

PRADEDAM?

Jūsų vardas
Telefono nr.
Projekto aprašymas *