Business Stadium

Atviras miestui ir verslui – toks šūkis lydi modernią ir efektingomis animacijomis pagyvintą reprezentacinę „Business Stadium West“ (BSW) verslo centro svetainę. Didelį dėmesį tinklapyje skyrėme išskirtinei architektūrai, moderniems technologiniams bei inžineriniams pastato sprendimams. Verslo centras kyla buvusioje „Žalgirio” stadiono teritorijoje ir yra vienas didžiausių “Hanner” projektų.

Scroll
APSILANKYTI SVETAINĖJE
01

ikonos

Svetainei sukurtos modernių formų ikonos iliustruoja projekto išskirtinumus ir atkartoja dizainerių suprojektuotų laisvalaikio erdvių architektūros elementus.

web
02

web
svetainė

Tai išskirtinai prestižinis verslo centras, kurio svetainės neįsivaizdavome be efektingų animacijų, tobulų projekto vizualizacijų ir stiprių antraščių. Tai projektas, jungiantis verslą ir miestą, laisvalaikį ir darbą, architektūrą ir žaliąsias erdves – visa tai darniai apjungėme viename tinklapyje.

Mobile
03

mobiliems
draugiška

Svetainė pritaikyta mobiliesiems įrenginiams – tai būtina, norint sėkmingai reprezentuoti prestižinį verslo centrą. Visa aktuali informacija patogiai randama telefone.

KITI MŪSŲ DARBAI

PRADEDAM?

Jūsų vardas
Telefono nr.
Projekto aprašymas *