Gilužio rivjera

Projekto vizualinę idėją padiktavo nuostabi Gėlužės ežero kaimynystė. Ją, gaivią ir raminančią, pavertėme gyva animacija tituliniame puslapyje – tai unikalus 3D programavimo sprendimas. Tinklapyje akcentuojamas neatsiejamas žmogaus ir gamtos ryšys, gausu subtilių ir sudėtingų animacijų, suteikiančių projektui dar didesnį išskirtinumą ir įspūdį.

Scroll
APSILANKYTI SVETAINĖJE
02

logo & ikonos

Dinamiški gamtos motyvai susipina su simetrija ir simbolika. Dizainui papildyti greta logotipo sukurtas unikalus ikonų rinkinys, naudojamas tinklapyje ir spaudoje.

web
03

WEB svetainė

Dideliu iššūkiu tapusį buto pasirinkimą didžiulėje gyvenvietėje išsprendėme pasirinkto namo priartinimu ir aukšto nupjovimu – tai padeda vartotojui suprasti, langų orientaciją ir būsimą vaizdą pro juos. Butus surasti padeda išsamus filtras, o išsaugoti – pamėgtų butų sąrašas.

04

Video

Pagrindinis akcentas – 3D suprogramuotas video tituliniame puslapyje, perteikiantis ežero gaivą ir nesustojančią laiko tėkmę. Daug dėmesio skyrėme, judesiui ir išskirtinėms elementų animacijoms, kurios sustiprina turinio įtaigumą.

KITI MŪSŲ DARBAI

PRADEDAM?

Jūsų vardas
Telefono nr.
Projekto aprašymas *