GO LIFE

Ready - Steady - GO life! Vilniuje auga visiškai šviežias projektas - tavo naujo gyvenimo etapo startui. Šiandien namai reiškia daug daugiau nei kelis kambarius. Šis projektas pulsuoja veržliu, būtent TAVO gyvenimą atitinkančiu ritmu. Visą šią dinamiką nestandartiškai perkėlėme į internetinę svetainę ir projektą lydinčią medžiagą.

Scroll

Nerk į gyvenimą

BRANDING

Miesto veržlumą įvardijame ne vien žodžiais, tačiau iliustruojame jį vaizdu ir judesiu. Pasirinkta drąsi projekto vizualinė išraiška leidžia projektui nepasimesti miesto ritme.

TIKSLAS

Priversti atsisukti jaunąjį vilnietį, svajojantį įsigyti pirmąjį nuosavą būstą ir savitu tonu papasakoti apie GO LIFE namų privalumus bei vietą. Pagrindinis tikslas - stipriai išsiskirti.

SPRENDIMAS

Įveiklintas ir išjudintas energingas projekto veidas padėjo taikliai parodyti būsimo gyvenimo atributus nepametant dominuojančios nuotaikos. Ją nešame iki galo visur: svetainėje, komunikacijoje, lauko reklamose ir t.t.

WEB BRANDING

SPALVOS IR TIPOGRAFIJA

  • BEIGE #F2F0D7
  • IMPERIAL RED #EE2F34
  • GLAUCOUS #5881AB
  • CULTURED #F3F3F3
HEADLINES Cairo

Arčiau miesto,arčiau gamtos,arčiau tavęs

BODY Raleway

Kuriame projektą veržliems, spontaniškiems ir atviriems žmonėms, kurių kiekviena gyvenimo diena yra verta istorijos.

PHOTO MANIPULATION AND ANIMATION

Pasileidę plaukus nėrėme į šį projektą ir crazy idėją pavertėme išties nurauta: skraidėme su korgiais, čiuožėme ant ledų ragelių, nardėme debesyse. Ar buvo smagu? Taip! Ar rizika pasiteisino? Ooo taip! Smagu matyti šypsenas ir kurti šias netikėtas kompozicijas.

Būk veiksmo ir gamtos apsupty

Raudona spalva - ryškumo karalienė, tačiau tinkamai suvaldyta, ji tarnauja kaip akcentas.

MARKETING

Komunikacijos dizainu atskleidžiame žaismingą projekto veidą, išlaikydami stilistinę sąsają su svetaine. Sukūrėme dešimtis statinių ir judančių vizualų reklamos kampanijoms socialiniuose tinkluose bei Google.

KAMPANIJA „ATVIRŲ
DURŲ DIENOS“

Google, Facebook,
Instagram

Kampanija „Pradinis
įnašas 3000 €“

Google, Facebook,
Instagram

OUTDOOR

Kasdien didžiulis automobilių ir praeivių srautas Ozo g. norom nenorom pastebi statybvietę, nes ją juosia akį traukianti apsauginė tvora, trykštanti projekto nuotaika ir energija

Pramogauk šalia namų

WEB & MOBILE

-->
GO

Sparčiai augant mobiliųjų įrenginių naudotojų skaičiui, svetainės funkcionalumas delne tampa vis svarbesniu iššūkiu, kuriam skiriame labai daug dėmesio, testavimų ir patobulinimų.

APSILANKYTI SVETAINĖJE

KITI MŪSŲ DARBAI

PRADEDAM?

Jūsų vardas
Telefono nr.
Projekto aprašymas *