LEXUS

LEXUS-VILNIUS atstovybei Vilniuje sukūrėme prabangią, funkcionalią svetainę, kurioje interaktyviai pasirenkama konkretaus automobilio modelio komplektacija, spalvos. Lengva intuityviai rasti atsakymus bei naujienas, atlikti registraciją. Išsami, patogi ir darbuotojų laiką optimizuojanti svetainės turinio valdymo sistema padeda suvaldyti didelius informacijos ir reklamos srautus.

Scroll

NAUJASIS „LEXUS RX“ DRĄSIAI JUDĖKITE Į PRIEKĮ Jauskite daugiau kiekvieną akimirką

PRODUCTS

Vienas iš tikslų kuriant svetainę - informatyviai parodyti lankytojams visą atstovybės siūlomą LEXUS automobilių gamą. Sąraše išlaikomas realus modelių mastelis, pradinė kaina, išskiriami nauji modeliai bei ypatingi pasiūlymai.

FUNCTIONALITY

Aiškus ir išsamus automobilio komplektacijos palyginimas ir pasirinkimas - itin svarbi puslapio funkcija. Naudojant kėbulo spalvinimo funkciją, galima pamatyti konkrečios spalvos pritaikymą bet kuriam LEXUS modeliui. Sėkmės išsirinkti!

WEB BRANDING

COLOURS & TYPOGRAPHY

Laikydamiesi numatytų prekės ženklo stiliaus ir naudojimo taisyklių, laviravome spalvomis, šriftais bei grafiniais deriniais kurdami prabangų, profesionalų ir puikiai atpažįstamą LEXUS įvaizdį.

 • DARK GREY
  #252525
 • GRAPHITE GREY
  #3C3C3C
 • BLUE SKY
  #3979d3
 • LIGHT GREY
  #F9F9F9
HEADLINES NOBEL

ATRASKITE NAUJĄJĮ LEXUS RX

BODY NOBEL

Naujajame „Lexus NX“ sumontuotos našiausios klasėje įkraunamos ir įsikraunančios hibridinės jėgainės. Išskirtinės jų charakteristikos – per 15 metų išrastų naujoviškų sprendimų rezultatas.

GALLERY

Kiekviena nuotrauka yra atskira istorija. Čia prasideda Jūsų pažinties su LEXUS įkvepiančiu dizainu ir stulbinančiu meistriškumu kelionė. Puslapyje gausu vizualinės medžiagos, kuri pateikiama įvairiais formatais: nuotraukos, video klipai, 360 laipsnių apžvalga. Daug dėmesio skiriame sklandžiam galerijų veikimui, adaptyvumui ir estetiniam pateikimui. Visa tai lengva ir patogu administruoti turinio valdymo sistemoje.

ICONS

Profesionalus minimalistinis iliustracijų-ikonų stilius padeda greičiau perskaityti pateiktą informaciją ir vizualiai suprasti turinį ar mygtuko paskirtį, net neskaitant aprašymų.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE LEXUS

Išskirtinis dizainas, hibrido galia, dinaminės charakteristikos, naujausios technologijos ir neprilygstamas meistriškumas – tai raktiniai žodžiai, kurie apibrėžia Lexus esmę.

DINAMINĖS CHARAKTERISTIKOS
AISTROS VAIRAVIMUI REZULTATAS
DIZAINAS
LEXUS PRABANGOS IR STILIAUS RAIDA
TECHNOLOGIJOS
PRIPAŽINTOS INOVACIJOS
HIBRIDO GALIA
LEXUS SAVAIME ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

WEB

Svetainė įtraukia skoningu tamsiu fonu, kuris leidžia išsiskirti ir suspindėti LEXUS įvaizdžiui. Pasitikėjimas ir profesionalumas iš pirmo žvilgsnio, patogumas ir intuityvumas vartant svetainę skirtinguose įrenginiuose - buvo mūsų prioritetai.

KITI MŪSŲ DARBAI

PRADEDAM?

Jūsų vardas
Telefono nr.
Projekto aprašymas *