Parko Namai

„Gražios istorijos pradžia“ – idiliškai nuteikia užrašas tituliniame puslapyje, papildydamas Kauno panoramoje sumodeliuotus modernius namus. Šis projektas pareikalavo atsargių pastelinių dailininko potėpių ir patogių svetainės valdymo sprendimų. Sudarėme galimybę aktyvuoti projektą etapais.

Scroll
APSILANKYTI SVETAINĖJE
02

logo & ikonos

Logotipo kūrimo procese stengėmės atsiriboti nuo iliustratyvaus pavadinimo atkartojimo, tačiau ieškojome pavadinimą papildančių formų ir simbolių. Ikonų rinkinys papildo vystomą parko ir gamtos temą.

web
03

web
svetainė

Tai projektas, savyje talpinantis ir miestą, ir parką. Supanti aplinka įpareigoja vystyti gamtos temą, tad puslapyje vyrauja pasteliniai žalios ir rudos spalvos tonai, o kiekvieną namą pavadinome aplink augančių medžių vardais. Daug dėmesio skyrėme patogiai butų paieškai ir puslapio administravimo aplinkai. Puslapis pritaikytas naujų statybos etapų atidengimui.

Mobile
04

mobiliems
draugiška

Svetainės pritaikymas mobiliesiems įrenginiams mums suvokiamas kaip būtinybė ir neatskiriama šiuolaikinio puslapio dalis. Pritaikėme butų paiešką.

MORE...
05

ir dar daugiau...

Remdamiesi vizualizacijų padiktuotu stiliumi sukūrėme prabangų, išskirtinį reprezentacinį leidinį apie projekto I-ąjį statybos etapą. Leidinyje pateikiamas projekto aprašymas, vystytojo patirtis, aukštų ir butų išplanavimai, interjero vizualizacijos bei kita svarbiausia informacija.

KITI MŪSŲ DARBAI

PRADEDAM?

Jūsų vardas
Telefono nr.
Projekto aprašymas *