STORYLINE

Ryškus, drąsus, kitoks – STORYLINE projektas sukurtas aktyviam naujosios kartos miestiečių gyvenimo būdui. Nestandartinė internetinė svetainė patraukia akį drąsiu urbanistiniu dizainu, kuriame dominuoja ryškiai raudona spalva – atsinaujinančio rajono ir Vilniaus pokyčių simbolis. Išsami butų paieška, originalus projekto lokacijos bei privalumų pristatymas ir lydintis geležinkelio leitmotyvas.

Scroll

Kita stotis namai

VIETA
ŽEMĖLAPYJE

Naujamiestis atgyja

Progresyvaus rajono statusas atveria naujas galimybes: gyventi greitai, keliauti patogiai ir nuolatos jausti sostinės kvėpavimą. Tiesiami Naujamiestį su Senamiesčiu sujungsiantys dviračių takai, aktyviai plėtojamas „Vilnius Connect“ projektas ir atnaujinami skverai tampa pokyčių, pramogų ir susisiekimo mazgu patogiems dienos maršrutams: darbai > reikalai > pomėgiai > keli žingsniai > „Storyline“ namai.

Aiškiai struktūruota butų paieška ir pasirinkimas iš projekto vizualizacijos arba sąrašo, detali informacija apie apdailą, finansavimą, įsigijimą. Čia prasideda ir pasibaigia dienos maršrutai. „Storyline“ leis jaustis nepriklausomam ir nerti į įdomų gyvenimą pokyčių užvaldytame Naujamiestyje.

SCROLL

Horizontalus slinkimas

ICONS

100% identitetui

Sukūrėme papildomus dizaino elementus su šimtaprocentine dedikacija ryškiam prekės ženklo identitetui. Nuostabu, kaip iš pirmo žvilgsnio neromantiškas objektas – geležinkelio bėgiai ir kaimynystėje esanti traukinių stotis gali tapti idėjos centrine ašimi.

Tinklapyje naudojama WEB GL technologija leidžia išgauti sklandų objektų judėjimą ir bendrą judesio pirmyn efektą.

WEB & MOB

KITI MŪSŲ DARBAI

PRADEDAM?

Jūsų vardas
Telefono nr.
Projekto aprašymas *