Visinoriai

Gaivi, spalvinga ir žaisminga – tai drąsesnė nei visuomet, mūsų NT svetainės interpretacija, ką tik paleista į laisvę užkariauti širdžių. Užsakovas pageidavo kalbėti atvirai ir nuoširdžiai, patraukti jaunų porų, svajojančių apie pirmuosius namus, dėmesį. Vizualizacijos ir sukurti tekstai pasakoja apie gyvenimą Visinoriuose nuo ryto iki vakaro, o priderintos animacijos sudėlioja reikalingus akcentus. Sukurtas smulkmeniškas turinio valdymas leidžia koreguoti visas puslapio skiltis.

Scroll
APSILANKYTI SVETAINĖJE
01

ikonos

Netradicinės, spalvingos ikonos traukia akį ir įgyja naują pavidalą jas animuojant bei integruojant su svetainės turiniu.

web
02

web
svetainė

Tai projektas, kupinas jaunatviško maksimalizmo ir svajonių apie pirmuosius namus. Pasakodami apie gyvenimą Visinoriuose patys išgyvename čia lėtą rytą, tingų popiečio miegą hamake ir nepamirštamus vakarus su draugais terasoje. Gyvenkite taip kaip norite!


Mobile
03

mobiliems
draugiška

Svetainės pritaikymas mobiliesiems įrenginiams mums suvokiamas kaip būtinybė ir neatskiriama šiuolaikinio puslapio dalis. Pritaikėme butų paiešką, aprašymus ir kitas puslapio dalis patogiam naršymui telefone.

KITI MŪSŲ DARBAI

PRADEDAM?

Jūsų vardas
Telefono nr.
Projekto aprašymas *